A może zainwestować w nową witrynę internetową?

Musze przyznać, że ostatnio jest bardzo ciężko mojej firmie się utrzymać. Wszystko przez to, że konkurencja na rynku jest spora. Dotyczy to zakresu moich usług. Mam firmę od czternastu lat i nigdy jeszcze nie było tak ciężko. Nie wiedziałem, co mam z tym wszystkim zrobić, ponieważ nie chciałem tracić ani klientów, ani zostać bankrutem. Stwierdziłem, że zapytam się mojego zięcia, który zajmuje się marketingiem, co o tym wszystkim sądzi.

Nowa witryna przyciąga uwagę klientów

projektowanie witryn internetowych od podstawW rozmowie z moim zięciem dowiedziałem się wielu interesujących rzeczy. Przede wszystkim rozmowę zaczęliśmy i skończyliśmy na mojej stronie internetowej. To właśnie tutaj może być problem związany z coraz mniejszą klientów. Przede wszystkim mój zięć powiedział, że od czternastu lat moja witryna nie została w żaden sposób zmodernizowana. Oznacza to tylko to, że odbiega od nowocześniejszych stron i sklepów internetowych. Klienta przyciągają proste i nowoczesne grafiki z czytelną czcionką. Dzięki temu pozostaje on na danej stronie dłużej. fakt faktem, zięć miał rację, że strona konkurencji jest lepsza. Podobno miałem na moje www jakieś nieudoskonalenia techniczne. Trzeba było zainwestować w firmę, która zajmie się usługą, jaką jest projektowanie witryn internetowych od podstaw. Tylko jak tu o inwestycję, skoro ledwo mogę utrzymać sklep? Mimo to wiem, że jak chcę pozostać na rynku, muszę przyciągnąć uwagę klientów poprzez nową witrynę. Możliwe, że zamówię jakiegoś grafika, który jest wyspecjalizowany w tym zakresie. Pytałem się mojego zięcia, jednak on nie potrafi samodzielnie tworzyć stron internetowych od podstaw. Zanim jednak dam zlecenie firmie, będę musiał kupić nowy hosting, ale taki, żeby mi się opłaciło. Pozostanę przy tej samej domenie, bo w końcu nadal mam klientów. Tylko działania techniczne wdrożę na portalu. Ale to już za chwile, pod koniec miesiąca o ile starczy mi pieniędzy na projektowanie witryny. Jeśli nie, będę musiał się zapożyczyć, ponieważ wiem, że jest to bardzo ważne w tym wszystkim. Nie mam zamiaru zostać bezrobotnym.

Mój zięć jest mądrym człowiekiem. Wskazał mi błąd. Teraz wiem, że nowoczesna witryna internetowa jest bardzo ważna w prawidłowym funkcjonowaniu sklepu internetowego. W końcu profesjonalizm przyciąga uwagę. Nie będę się długo zastanawiał, dam dostępy do mojej www firmie od projektowania stron i niech mi zrobią piękny sklep internetowy, w którym bez wstydu będę mógł sprzedawać moje urządzenia do malowania. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli.