Długa elegancka suknia

W naszej firmie ponownie szykuje się wielka impreza świąteczna. Będzie bardzo uroczyście, więc muszę się elegancko ubrać. Obowiązywać będą stroje wieczorowe. Przejrzałam moją szafę, ale nie znalazłam na razie nic, co nadawałoby się na tą imprezę. Jedyna sukienka, która byłaby dobra na tę okazję to ta, którą miałam na sobie w ubiegłym roku. Nie przeszkadzałoby mi to, gdyby nie fakt, że została ona uwieczniona na zdjęciu,które wisi na naszej firmowej tablicy. Wygląda na to, że jednak będę musiała rozejrzeć się za czymś nowym.

Wyjątkowa suknia z rozporkiem

długa suknia z rozporkiemNie należę do zwolenniczek kupowania na każdą imprezę nowych kreacji. Potem te kreacje tylko kurzą się w szafie i nigdy więcej nie są użyte. Uważam, że jest to wielkie marnotrawstwo. Dlatego staram się nie kupować ubrań na wszystkie takie imprezy, bo nie jest to zbyt ekologiczne. Nie chcę produkować więcej niepotrzebnych rzeczy poprzez niepotrzebną konsumpcję. Wiem, że to podejście nie jest popularne i większość moich koleżanek na każdą taką imprezę ma nową kreację oraz fryzurę prosto od fryzjera. Ja nie mam takich potrzeb. Jednak obawiam się, że w tym roku sukienkę będę musiała kupić. Widziałam nawet bardzo ładną i elegancką sukienkę, która nadawałyby się na naszą imprezę. Zastanawiałam się nawet, czy by jej nie kupić, bo bardzo mi się podobała, ale doszłam do wniosku, że wcale jej nie potrzebuję. A tu okazuje się, że jednak potrzebuję. Była to bardzo piękna długa suknia z rozporkiem i ogromnym dekoltem na całe plecy. Nawet ją przymierzałam i muszę przyznać, że świetnie w niej wyglądałam. Godziny spędzone na siłowni robią swoje – dobrze na mnie leżą takie obcisłe suknie. Zastanawiam się tylko jeszcze nad kolorem – suknia była dostępna w kilku kolorach – czarnym, ciemnoczerwonym, granatowym, butelkowym oraz fioletowym. Chyba zdecyduję się na butelkowy, dobrze podkreśli zieleń moich oczu i jasną skórę. Sukienka kosztuje dość dużo, jednak planuję założyć ja jeszcze niejeden raz, więc powinna się szybko zamortyzować. W sumie już ciesze się na ten nowy zakup.

Długa elegancka suknia powinna znaleźć się w garderobie każdej kobiety, ponieważ na pewno zdarzy się okazja, kiedy taka suknia się przyda. Ważne jest, aby suknia była bardzo dobrej jakości, dzięki czemu starczy na długo. Taka suknia na pewno sprawdzi się na różnego rodzaju imprezach firmowych i balach karnawałowych, weselach czy innych eleganckich okazjach, każda kobieta w takiej sukni poczuje się bardzo kobieca. Jest to z pewnością zakup wart swojej ceny.