Ile kosztują nasiona?

Ludzie mają różne hobby, jedni pasjonują się końmi, inni filatelistyką, a jeszcze inni zbierają nasiona marihuany. Niektórym może wydawać się to nieco dziwne, jednak kolekcjonerom ziaren równie dziwne mogą wydawać się inne pasje. Zbieraniem nasion zajmują się nie tylko miłośnicy botaniki, ale także osoby, które są po prostu zafascynowane marihuaną. 

Żeńskie ziarna marihuany

feminizowane nasiona konopiObserwując ofertę sklepów z nasionami konopi, łatwo dojść do wniosku, że powoli odchodzą one od sprzedaży pestek regularnych. Jest to poniekąd zrozumiałe, bowiem coraz więcej klientów woli dołożyć te kilka złotych więcej do ziarna żeńskiego i mieć pewność co do jego płci. Wydawałoby się, że natura winna rozkładać siły po połowie i na 10 ziaren, przynajmniej pięć powinno być żeńskich, niestety w praktyce może być zupełnie inaczej i równie dobrze może nie trafić się nam ani jedna pestka tej płci. Toteż zakup nasion regularnych to tak naprawdę loteria, w której raczej niczego nie zyskamy. Co prawda takie ziarna są tanie, jednakże nie ma sensu się denerwować i liczyć na łut szczęścia. Natomiast feminizowane nasiona konopi dają nam 99.9% pewności, że ziarno wyda żeński plon. Zwłaszcza, że jak już wspominaliśmy, nie trzeba dokładać dużej kwoty. Ziarna feminizowane są genetycznie uszlachetnione i stąd pewność, że zawsze są najwyższej jakości. Każda ich partia jest opatrzona informacjami o dacie i miejscu zbioru, a także o upływie terminu ważności. Natomiast nie ma się czego obawiać, albowiem właściwie przechowywane nasiona zachowają swoje właściwości nawet przez kilka lat. Chcielibyśmy polecić jakiś stacjonarny sklep z ziarnami marihuany, ale problem jest taki, że zdecydowana większość z nich działa wyłącznie internetowo. Zapewnia to oczywiście  komfort zakupu oraz dyskrecję, ale dla niektórych może okazać się kłopotliwe. Jednakże biorąc pod uwagę bogactwo i zasób asortymentu sklepów online, trzeba przyznać, że na pewno ten, kto zrobi w nich zakupy poczuje się w pełni ukontentowany. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zawsze możemy skontaktować się z wybranym sklepem przez czat lub telefonicznie.

W internecie działa co najmniej kilka sklepów o bardzo dobrej renomie, czego dowodem jest fakt, ze nie ma wśród nich zdecydowanych liderów. W ofercie większości z nich znajdziemy nie tylko ziarna, ale także fachową literaturę oraz akcesoria i wyposażenie, które winien mieć każdy grower. Natomiast te, które nie świadczą usług kompleksowo cieszą się dużo mniejszym zainteresowaniem ze strony klientów.