Jakie hurtownie oferują dropshipping?

Prowadzę swój mały sklepik gastronomiczny już od wielu lat. Ostatnio zauważyłem, że firmy kurierskie oferują coraz wyższe stawki za dostawę. Praktycznie codziennie do mojego sklepiku przychodzą dostawy żywności. Wczoraj usiadłem do stołu z kalkulatorem w ręku i obliczyłem, że w ten sposób wydaje w ciągu miesiąca prawie dwa tysiące złotych. Byłem w szoku. Nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego jak duża jest to kwota. Pożaliłem się kumplowi i powiedziałem mu, że szukać sposobu jak obniżyć koszty dostawy towaru.

Poszukiwania hurtowni oferującej dropshipping

hurtownie oferujące dropshipping produktówOkazało się, że znajomy bardzo szybko znalazł dla mnie korzystne rozwiązanie. Powiedział mi, abym rozejrzał się nad tym, jakie hurtownie oferujące dropshipping produktów. Dowiedziałem się od niego, że dropshipping jest to forma dostawy, która koszt przesyłki przerzuca na dostawcę produktów. Zdziwiłem się, jak to możliwe. Okazało się, że w przypadku dropshippingu firmy kurierskie i przewozowe czerpią korzyść z różnicy pomiędzy ceną hurtową a detaliczną. Od razu zacząłem zastanawiać się nad takim rozwiązaniem. Poszukiwania takiej hurtowni, która oferowałaby dropshipping rozpocząłem od internetu. Szybko udało mi się znaleźć taką hurtownię w okolicy. Okazało się, że jest to bardzo częsta forma współpracy jaką klient biznesowy może rozpocząć z hurtownią. Wymaga ona długotrwałej współpracy. Sprawdziłem ofertę tej hurtowni. Była ona bardzo dobrze zaopatrzona we wszystkie potrzebne mi artykuły, które w dodatku były dostępne w bardzo niskiej cenie. Niższej niż w mojej dotychczasowej hurtowni. Dodatkowo na dostawie dropshipping mógłbym bardzo dużo zaoszczędzić w skali miesiąca. Od razu zdecydowałem się rozpocząć z nimi współpracę. Umówiłem się na spotkanie z przedstawicielem handlowym tej hurtowni, żeby podpisać umowę w ramach dropshippingu. Wszystko odbyło się bez zbędnych formalności. Od teraz mogłem korzystać z tej formy współpracy. Dropshipping okazał się dla mnie bardzo dobrą formą dostawy produktów do mojego sklepiku.

Byłam bardzo zadowolony z tego, że zdecydowałem się nawiązać współpracę z hurtownią oferującą dostawę w sposób dropshippingu. Było to dla mnie bardzo korzystne ekonomiczne. A poza tym nigdy nie miałem problemu z tą hurtownią, ani z firmą dostarczającą towar. Dostawy zawsze były punktualne, a towar taki jaki zamówiłem. Praktycznie nie zdarzały się pomyłki, co w innych firmach było dość częste, i czego się obawiałem. Dzięki zastosowaniu tej formy współpracy z hurtownią udało mi się sporo zaoszczędzić.