Komfortowe wózki Greentom

 

Jeżeli za chwilę ma się urodzić dziecko, to z pewnością zakupiliśmy już wszystkie niezbędne produkty dla maluszku, lub jesteśmy w trakcie ich kompletowania. Na początku jedyne czego potrzebujemy, to głęboki wózek. łóżeczko ze szczebelkami, komplet ubranek i pościeli, oraz smoczki. Im dziecko starsze, tym więcej potrafi, więc można mu głęboką gondolę zamienić na praktyczną spacerówkę, w której maluch będzie mógł podziwiać świat z pozycji siedzącej. 

Z czego jest zrobiony wózek Greentom?

wózki greentomW pierwszych latach życia dziecka, ciężko się obejść bez wózka, bo jest to jedyny, bezpieczny środek transportu. Najpierw w nim dziecko tylko leży, a potem może swobodnie siedzieć. Spacerówki są przeznaczone dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć w pozycji wyprostowanej. Na rynku znajdziemy mnóstwo modeli wózków dla jednego, lub dwojga dzieci. Mają one różne funkcje, akcesoria, jedne są lżejsze, a inne cięższe. Wybór najlepszego modelu nie jest łatwy, ale jeżeli zależy nam na ochronie środowiska i chcemy mieć modny sprzęt do wożenia dziecka, to wózki Greentom są stworzone dla nas. Jest to jedyny taki model na rynku, który w całości został wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu. Dotyczy to ramy, akcesoriów i siedziska. Ponadto jest najlżejszym wózkiem w swojej klasie, więc jazda nim będzie prawdziwą przyjemnością dla rodzica i malucha. To wózek nowej generacji z kubełkowym siedziskiem, które możemy rozłożyć, aby dziecko mogło się przespać, ustawić pionowo, lub na wpół leżącą. Wózek został wyposażony w rozkładaną budkę, którą można zasłonić niemalże całe dziecko w razie deszczu. Barierka ochronna może być zdemontowana i wtedy dziecko będzie zabezpieczone jedynie pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa. Rozkładana poręcz do prowadzenia wózka może być wysuwana, dzięki czemu każdy ją dopasuje do swoich preferencji i wzrostu. Firma Greentom w swoich modelach stosuje małe, zabudowane koła, których nie trzeba pompować. Pod siedziskiem znajduje się praktyczna torba o pojemności dziesięciu litrów.

Spacer z takim wózkiem, to czysta przyjemność. Bardzo łatwo się go prowadzi, jest zwrotny i został wyposażony w nowoczesne amortyzatory niwelujące wszelkie wstrząsy dla lepszego komfortu jazdy. W zestawie z wózkiem otrzymamy folię przeciwdeszczową, moskitierę i uchwyt na kawę, który zakłada się na poręczy do prowadzenia wózka. Cena wózka nie jest niska, ale jest on wart swojej ceny, ponieważ dodatkowo chronimy nasze środowisko i wykorzystujemy powtórnie zużyte materiały.