Na weselu musi grać muzyka disco polo?

Muzyka disco polo od zawsze mnie bardzo irytowała. Pamiętam, że jak byłam mała, to w niedzielę rano mój ojciec zawsze włączał telewizor, w którym leciała muzyka disco polo i budził mnie tym. Było to dla mnie denerwujące i teraz jak słyszę, kiedy lecą znane wszystkim nudy disco polo, to od razu mnie nosi. Niedługo będę brać ślub, a co za tum idzie – będzie wesele. Mam nadzieję, że dj, którego zamówiliśmy nie pokusi się o to, aby grać taka muzykę na weselu. U mnie nie będzie disco polo!

Oczekiwania w zakresie muzyki na wesele

muzyka na wesele wrocławMoja mama, jak i połowa mojej i narzeczonego rodziny słuchają disco polo. Już cieszą się, że będą mogli sobie przy niej potańczyć, ale to jest nasze wesele i nie będzie takie, jak u wszystkich. Muzyka disco polo jest wykluczona, dlatego też muszę porozmawiać z dj o tym, jaka ma być u nas muzyka na wesele Wrocław jest miejscem, w którym będziemy brać ślub, dlatego też nikt na siłę nie będzie nam wciskał by grało disco polo, jak to bywa na wsiach. Liczymy, ze muzyka weselna będzie z klasą i na czasie. Przede wszystkim mamy bardzo specyficzne preferencje muzyczne. Oboje lubimy muzykę lat sześćdziesiątych i na tym chcielibyśmy się głównie skupić, ale nie mamy nic przeciwko współczesnej muzyce. Pragniemy by nasze wesele było w stylu lat sześćdziesiątych. Wówczas na świecie rozwijały się wielkie talenty muzyczne, których piosenki do dnia dzisiejszego wpadają w ucho. Ponadto Lubimy także polską muzykę rockową, która także nadaje się do tańca. Już stworzyliśmy sobie nawet listę utworów, jakie chcielibyśmy słuchać na naszym weselu. Nie chcemy jednak jednego – disco polo. Mówi się, że wesele jest dla gości, lecz gdy y tak było to chyba żadna para młoda nie organizowałaby wesela. Chcemy, by był to czas też dla nas. Rodzina może z nami się cieszyć, jednakże nie lubimy nacisku. Warto będzie dokładnie przedyskutować o tym z dj-em, który mam nadzieję będzie grał muzykę , jakiej oczekujemy. Chcemy by ten dzień był najpiękniejszym dniem na świecie, a tradycję zawsze można łamać, nawet jeśli chodzi o muzykę disco polo na weselach.

Pragniemy bardzo dobrze się bawić na naszym weselu, które będzie przecież raz w życiu. Nie chcemy, aby ktoś nam go popsuł tym bardziej uciążliwą muzyka. Na weselu nie musi ona grać. Jest wiele innych ładnych piosenek, które stanowią doskonały podkład muzyczny na przyjęciu weselnym. Nie ma w tym nic dziwnego, że chcemy indywidualnie wszystko dobrać do naszych potrzeb. Sądzę, że nasze rodziny będą zaskoczone, kiedy nie usłyszą Sławomira na weselu.