Najlepsze tornistry dla pierwszoklasisty

Dla każdego rodzica moment, w którym dziecko idzie do szkoły jest dosyć stresujący. Nie tyle z powodu tego, czy nasza pociecha sobie poradzi, ale czy zapewniliśmy jej wszystko, co niezbędne do pierwszej klasy. Akcesoria to jednak drugorzędna kwestia ponieważ najważniejsze na czym powinniśmy się skupić to przede wszystkim zakup odpowiedniego tornistra.

Jakie tornistry kupować?

lekki tornister herlitzKiedy maluch jest gotowy do tego, aby iść do pierwszej klasy, każdy rodzic jest wówczas po trochu zarówno podekscytowany, ale i przestraszony. Ten strach wynika z martwienia się o naszą pociechę oraz z tego, czy na pewno kupiliśmy mu wszystko, co niezbędne i czy jest to dobrej jakości. Zazwyczaj podczas zakupów skupiamy sporą część naszej uwagi na gadżetach oraz tradycyjnych artykułach szkolnych. Tymczasem te szybko się zużywają i nawet jeżeli nie kupiliśmy czegoś porządnego to zawsze możemy to naprawić następnym razem. Z kolei niektóre rzeczy mają naszemu dziecku wystarczyć na znacznie dłuższy czas i to właśnie na nich powinniśmy się najbardziej skupić. Mowa tutaj przede wszystkim o plecakach, a dokładniej o tornistrach, które obecnie znowu powracają do szkolnej mody i bardzo dobrze ponieważ są znacznie bardziej polecane niż plecaki zwłaszcza dla maluchów. Lekki tornister herlitz jest bardzo często wybieranym tornistrem nie tylko ze względu na swoją niską wagę, ale przede wszystkim rewelacyjną wytrzymałość. Taki tornister posłuży nie tylko naszemu pierwszoklasiście, ale i również młodszemu rodzeństwu, kiedy przyjdzie ich czas na pójście do szkoły. Tornistry są bardzo polecane dla dzieciaków ponieważ posiadają usztywniane plecki dbające o to, aby nic naszemu dzieciakowi nie wbijało się w plecy i nie uwierało go. Tornistry często są również znacznie pojemniejsze od plecaków, a dzięki temu, że są właśnie sztywne możemy mieć pewność, że rzeczy porządnie ułożone w tornistrze takimi pozostaną i nie będą się przemieszczać mając tym samym wpływ na potencjalnie zwiększony ciężar tornistra po jednej stronie. 

Tornistry herlitz możemy najszybciej dostać w sklepie internetowym ponieważ tak będzie ich największy wybór. Ciekawostką jest to, że jeśli dopiero jesteśmy na etapie kompletowania wyprawki dla dziecka do szkoły to z pewnością każdego rodzica ucieszy informacja, że tornistry są również sprzedawane w zestawach w skład których wchodzi nie tylko plecak, ale również piórnik, pojemnik na śniadanie, czy chociażby worek na buty. Taki gotowy i pasujący do siebie zestaw z pewnością ucieszy każdego malucha.