Najlepszy oryginalny sok z Noni

 

Na sklepowych półkach znajdziemy mnóstwo produktów spożywczych, które określane są mianem zdrowych. Inną sprawą jest fakt, że nie wszystkie z nich są faktycznie zdrowe, bo brak soli, czy cukru, nie oznacza, że nie zawierają innych, szkodliwych substancji. Zawsze najlepsza jest żywność naturalna, nieprzetworzona, która ma krótką datę ważności. Może to być sok, warzywo, owoc, czy nawet ser. Ich regularne spożywanie korzystnie wpływa na cały organizm.

Jak poznać oryginalne soki?

oryginalny sok noniNawykiem osób dbających o swoje zdrowie, powinno być sprawdzanie etykiet i składów kupowanych produktów spożywczych. Od dawna wiadomo, że żywność przetworzona, zawierająca dużo soli, cukru i konserwantów, sprzyja rozwijaniu się ciężkich chorób. Wybierając zdrowy tryb życia i naturalną żywność, dbamy o swoje zdrowie i chronimy się przed wieloma chorobami i dolegliwościami. Nasza dieta powinna być bogata w owoce, warzywa i świeże, naturalne produkty. Jednym ze składników naszej diety powinien być oryginalny sok Noni, który posiada liczne właściwości lecznicze. Jest on produkowany z owoców morwy indyjskiej występującej w regionie południowo – wschodniej Azji. Ponieważ sok jest wrażliwy na światło, to sprzedawany jest w szklanych butelkach z ciemnego szkła. Można go kupić w dobrych sklepach z ekologiczną żywnością, lub w sprawdzonych sklepach internetowych. Oryginalny sok, posiada odpowiednie certyfikaty potwierdzające jego jakość. W Polsce możemy spotkać jedynie kilka firm sprowadzających taki produkt z Indii. Sok Noni wykazuje silne działanie antybakteryjne, antywirusowe, antygrzybiczne i antynowotworowe. Przeciwdziała wielu infekcjom dzięki zawartości przeciwutleniaczy, które walczą z wolnymi rodnikami i chronią nasz organizm przed chorobami. W soku znajdziemy dużą dawkę witamin z grupy B, witaminy C, potasu, wapnia, magnezu i sodu. Przy regularnym stosowaniu, można znacząco poprawić swój stan zdrowia i zabezpieczyć się przed wieloma chorobami, które coraz częściej dotykają społeczeństwo.

Sok z Noni należy spożywać na surowo, ponieważ wysoka temperatura powoduje bezpowrotną utratę cennych właściwości. Po otwarciu trzeba sok przechowywać w lodówce z uwagi na utlenianie i spożyć w ciągu dwóch tygodni od otwarcia. Cena tego produktu nie jest niska, ponieważ jego produkcja i sprowadzenie potem do naszego kraju, wymaga sporych nakładów finansowych. Jedna butelka soku Noni kosztuje od pięćdziesięciu do nawet stu złotych i ma pojemność pięciuset mililitrów. Sok świetnie się nadaje na prezent dla bliskiej osoby.