Naklejka na komodę w salonie

Jakiś czas temu postanowiliśmy przeprowadzić drobny remont w naszym małym mieszkanku. Z racji dość ograniczonego budżetu ustaliliśmy, że pomalujemy ściany oraz zmienimy kanapę. Meble postanowiliśmy pozostawić te stare tylko troszkę je porozstawiać, ponieważ obecne ustawienie już nam się troszkę znudziło. W trakcie kiedy szukałem inspiracji na różnych forach moim oczom ukazało się ogłoszenie firmy, która proponowała naklejki na meble

Stare meble wyglądające jak nowe

naklejki na meblePostanowiłem, więc bliżej zainteresować się tematyką naklejek na meble. Być może przy dość niedużych kosztach oraz trochę większym nakładzie pracy uda nam się odnowić również i nasze stare meble, dzięki czemu wszystko zmieni swój design. Firma, którą znalazłem rzeczywiście oferowała bardzo dużo wzorów naklejek. Poczytałem trochę opinię innych osób i okazuje się, że wielu osobom to rozwiązanie się sprawdziło. Uważać trzeba jak ma się małe dzieci, ale na szczęście nasze już dawno wyrosły z tego wieku, kiedy interesują je meble. Postanowiłem najpierw zamówić naklejkę na komodę, żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać. Wcześniej otrzymaliśmy próbki, dzięki którym dobraliśmy wzór, który najbardziej nam się sprawdzi w naszym odnowionym mieszkaniu. Przygotowałem komodę do umieszczenia naklejki zgodnie z instrukcją podaną przez producenta. Wyczyściłem meble, a następnie odtłuściłem specjalnym preparatem, który zamówiłem razem z naklejką. Samo klejenie wymaga trochę pracy, ponieważ trzeba pilnować, żeby wszystko było położone równo, ale efekt jest naprawdę świetny. Nasza stara komoda zmieniła się nie do poznania. Dodatkowo inaczej rozmieszczone meble stworzą już w ogóle wrażenie nowych, a nie tylko odnowionych. Podjęliśmy decyzję, że zamówimy również naklejki na pozostałe meble. Wiadomo, że oklejenie witryny zajmie trochę więcej czasu, ponieważ musimy to zrobić na każdej półce. Samo zdjęcie dokładnych wymiarów to już był wyczyn. Na szczęście sprzedawca sam docina naklejkę pod dany wymiar z kilkoma milimetrami zapasu jakby coś się obsunęło. 

Mój duży pokój wygląda teraz zupełnie inaczej. Te naklejki na meble to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą coś zmienić w swoim domu, a nie mają pieniędzy na zmianę mebli. Wnętrze wygląda zupełnie inaczej. Może takie naklejenie wymaga trochę pracy, ale w końcu przy skręcaniu nowych mebli też by jej trochę było. Z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ efekt końcowy przewyższył nasze oczekiwania. Fajnie, że są firmy, które zajmują się produkcją takich rzeczy. Serdecznie polecam taki rodzaj odświeżania mieszkania.