Olśniewający żyrandol z kryształu

Wraz z moim narzeczonym zaplanowaliśmy datę ślubu na lipiec przyszłego roku. Teraz musimy tylko skoordynować termin z wolnymi miejscami na salach oraz kościołem. Wiadomo, że czasami ciężko to zorganizować. Tym bardziej, że lipiec to miesiąc, w którym wiele osób planuje swoje śluby i wesela, ale mam nadzieję, że nam się uda. W końcu do wyznaczonego przez nas terminu zostało jeszcze półtora roku, więc na pewno coś znajdziemy. 

Sala weselna z pięknym żyrandolem

żyrandol kryształowyUstalanie terminu zaczęliśmy od wizyty w kościele. Sal weselnych jest dość dużo, a ślub jednak chcielibyśmy wziąć w naszej parafii, więc tu musimy zaklepać termin. Na szczęście udało się, ten termin, na którym nam zależało okazał się wolny. Teraz pora na rezerwację sali. Mamy kilka swoich typów, które chcemy odwiedzić. Mojej przyszłej żonie podoba się szczególnie jedna sala weselna, która jest bardzo elegancka i ma piękne kryształowe żyrandole. W tym wypadku postanowiliśmy, że najpierw odwiedzimy tą salę, która jest dla mojej narzeczonej numerem jeden. Być może jak tu się uda rezerwację to zaoszczędzimy na jeżdżeniu w inne miejsca. Rzeczywiście sala jest bardzo elegancka, a żyrandol kryształowy naprawdę olśniewający. Sala jest w odcieniach bieli i szarości, co wraz z kryształowym żyrandolem sprawia, że znajdujemy się w jakiejś niesamowitej bajkowej krainie. Myślę, że żadna z pozostałych wybranych przez nas sal nie będzie miała takiego bajkowego klimatu. Menadżer sali weselnej zaprosił nas do swojego gabinetu, żeby sprawdzić jak wyglądają terminy. Od razu poinformował, że na przyszły rok zostały może z dwa, czy trzy terminy i to tylko dlatego, że państwo młodzi się rozmyślili. Na nasze szczęście, najwidoczniej ktoś nam musi sprzyjać, okazało się, że wybrany przez nas termin jest wolny, ponieważ jakaś para zrezygnowała z wesela dosłownie dzień wcześniej. Jak widać wszystko świetnie się układa. Od razu zaklepaliśmy termin i będziemy mieć nasze wymarzone wesele w tym bajkowym wnętrzu z kryształowymi żyrandolami. Najwidoczniej los nam sprzyja, żeby ten dzień był dla nas wyjątkowy. 

Dzień naszego ślubu już się zbliża. Już kilka razy odwiedzaliśmy wybraną przez nas salę weselną i cały czas jej wnętrze i żyrandol kryształowy robią na nas wielkie wrażenie. Zdjęcia z tej imprezy na pewno będą piękne. Całe wnętrze jest bardzo eleganckie i stylowe właśnie przez swoją prostotę. Jedyną ozdobą jest właśnie żyrandol kryształowy, który stwarza naprawdę niezwykłe wrażenie pośród tj bieli i szarości,. Mam nadzieję, że gościom również się spodoba klimat.