Organizacja ślubów jest łatwa

Siostra zachęciła mnie żebym zapisała się z nią na pewne szkolenie. Ja niestety nie miałam ostatnio nastroju. Rozstałam się z chłopakiem i nie myślałam o wyjściach. Jednak siostra tak mnie męczyła i tyle mi mówiła o tym szkoleniu, że ostatecznie się zgodziłam. Szkolenie było organizowane w ładnym i eleganckim hotelu w naszym mieście. Nie trzeba było tego szkolenia opłacać. Pierwsze spotkanie było informacyjne. Mogłyśmy zobaczyć na czym będzie polegało, żeby nie płacić za coś co nam się później nie spodoba, nie przyda.

Konsultant ślubny pomaga w formalnościach

konsultant ślubny - szkolenie dla początkującychUważałam, że to fajny pomysł. Nie spodziewałam się, że ta branża mi się spodoba i zdecyduję się na opłacenie szkolenia. Byłam siostrze wdzięczna za to, że wyciągnęła mnie z domu i mogłam dzięki niej zacząć nowe życie. Nigdy nie pomyślałabym, że będę pracować w branży ślubnej a dzięki siostrze tak się stało. Od szkolenia minęły już prawie dwa lata. Ja w tym czasie założyłam z siostrą firmę i organizujemy najlepsze śluby i wesela nie tylko w mieście czy kraju. Mamy nawet kilka zleceń na swoim koncie od klientów z zagranicy. Konsultant ślubny – szkolenie dla początkujących okazało się tak wciągające, że od razu wiedziałam co chcę robić w przyszłości. W sumie rozstanie z chłopakiem pokazało mi, że trzeba myśleć o sobie. Trzeba się rozwijać i spełniać swoje marzenia. Praca jako konsultanta ślubnego dawała mi sporo satysfakcji. Nie byłam uwiązana przy biurku w jakiejś korporacji. Na co dzień miałam kontakt z ludźmi. często podróżowałam. Dużo załatwiałam formalności i nie tylko ale lubiłam tą adrenalinę. Dobrze sobie radziłyśmy i na szkoleniu dzięki temu, ze było prowadzone przez znane osoby, które działały w tej branży. Konsultant ślubny jeszcze jakiś czas temu był niespotykany w naszym kraju. Oglądałam różne programy zagraniczne i tam to było popularne. U nas ludzi nie było stać na takie usługi.

Na szczęście czasy się zmieniły. Bardzo dużo osób jest zapracowanych i nie mogą fizycznie wszystkiego sami zorganizować, przypilnować i wówczas proszą nas o pomoc. Nasze usługi są w dobrej cenie i na bardzo wysokim poziomie. To właśnie siostrze zawdzięczam swoje obecne życie. Ona wyciągnęła mnie na szkolenie i zachęciła do działania. Na razie jestem sama ale nie przeszkadza mi to. mam sporo znajomych, którym także pomagam w organizowaniu najpiękniejszych ślubów. Cieszy mnie to kiedy widzę zadowolenie ze strony klientów. To jest dla nas najlepsza reklama. Z siostrą robimy wszystko, żeby klienci zawsze byli zadowoleni.