Personalizacja ubrań, czyli komputerowy haft

 

Zbliża się piąta rocznica firmy, której jestem założycielem. Zajmujemy się wydawnictwem płyt muzycznych, wśród kręgów młodych niszowych zespołów. Naszym celem jest szukanie ambitnych i oryginalnych osób z talentem muzycznym, wydanie im płyty oraz promocja. Dzięki nam wiele dobrych zespołów zaistniało na polskiej scenie muzycznej, staramy się promować muzykę ambitną i nietuzinkową by zachęcić słuchaczy do otworzenia się na nowe kierunki muzyczne. Już od pięciu lat przyświeca nam misja by młodzi niedocenieni muzycy mieli szanse na dalszą karierę.

Czapka z haftem komputerowym, prezent na rocznicę

haft komputerowy w KrakowieNasza siedziba znajduje się w Krakowie, mamy w niej między innymi studio nagrań gdzie wyszukani przez nas muzycy mają szansę nagrać swoją pierwszą płytę. Długo pracowaliśmy na to by się wybić na tle konkurencji, lecz dzięki zaangażowaniu i determinacji w końcu się udało. Niedługo nastąpi pięć lat, od kiedy nasza firma istnieje. Mam to szczęście, że pracuję z ludźmi, których znam już od wielu lat, ufamy sobie i wszyscy się przyjaźnimy, raczej rzadko zdarzają się między nami starcia czy kłótnie, jesteśmy dobrymi przyjaciółmi może dzięki temu nasza firma wciąż pnie się w górę. Postanowiłem, że jako właściciel firmy zrobię moim pracownikom wyjątkowy prezent. Wpadłem, więc na pomysł by sprezentować wszystkim spersonalizowane czapki. Każdy łącznie ze mną będzie miał czapkę ze swoją ksywką, na boku zaś widnieć będzie logo naszej firmy. Z początku nie wiedziałem gdzie zgłosić się by mój pomysł zrealizować, lecz po krótkich poszukiwaniach trafiłem na firmę, która realizuje haft komputerowy w Krakowie. Zgłosiłem się do nich, powiedziałem, jakie mam wymaganie odnośnie czapek, ustaliliśmy cenę i kilka dni później czapki były już gotowe. Zapakowałem każdą z osobna w paczkę, która podpisałem imieniem i nazwiskiem danego pracownika. Już nie mogłem się doczekać, kiedy zobaczę ich ucieszone miny. Znamy się dość długo jednak jestem pewien, że prezentu w tym stylu nikt z nich jeszcze w życiu nie dostał. W końcu nastał dzień rocznicy, organizowaliśmy imprezę firmową, na której wręczyłem wszystkim czapki.

Każdy był zachwycony, naprawdę udało mi się z tym prezentem, sam jestem z siebie dumny. Taka czapka zostanie nam na całe życie, zawsze będzie nam przypominać o wspólnie spędzonych chwilach. Uważam, że to jeden z lepszych pomysłów na prezent, nie tylko dla pracowników firmy, lecz jak się ma dobry pomysł to sprawdzi się przy każdej okazji. Może w następną rocznicę sprezentuje nam wszystkim koszulki firmowe, będą świetnie komponować się z czapką.

Źródło: www.arpidruk.pl