Polecane sklepy bhp

 

Zajmuję się wyposażeniem pracowników w odzież roboczą w jednej z większych firm budowlanych w moim regionie. Odzież robocza jest niezwykle ważnym elementem tej branży. Każdy pracownik musi zostać w nią wyposażony, aby wykonywać swoje obowiązki. Odzież jest więc bardzo ważnym elementem w naszym przedsiębiorstwie. Wiążą się z tym duże wydatki, które musimy zaplanować w naszym budżecie na każdy rok. Ponieważ ubrania mogą się szybko zużyć lub zniszczyć, więc ruch pomiędzy nami, a hurtownią nie ustaje.

Jakie sklepy bhp są polecane?

polecany sklep BHPZgodnie z prawem pracodawca zobowiązany jest wyposażyć pracownika w odpowiednią odzież roboczą. Reguluje to już Kodeks Pracy. Wykonując każda pracę, podczas której nasze własne ubranie może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu musimy otrzymać ubranie robocze. W branży budowlanej naturalne jest, że dochodzi do zabrudzenia materiałami budowlanymi. Ponadto ważne jest, żeby pracownicy mieli odpowiednie obuwie dodatkowo chroniące je przed poślizgnięciem się, czy zgnieceniem stopy przez upadające przedmioty. Nasz zakład jest zaopatrywany przez polecany sklep BHP. W naszym mieście jest to jeden z największych sklepów, który oferuje materiały i odzież bhp. Ubrania przydzielane są naszym pracownikom według ustalonych odgórnie norm i tabeli przydziałów. Parę lat temu odpowiednio dobrany zespół, którym dowodziłam określił jakie sorty mogą otrzymać pracownicy zatrudnieni na poszczególnych stanowiskach. Tabele te są w miarę możliwości aktualizowane. Określają też w jakim czasie robotnikom przysługuje wymiana danej rzeczy na nową. Oczywiście nie dotyczy to ubrań lub butów, które zostały podarte, lub zniszczone. Wtedy nowa odzież należy się takiemu człowiekowi jak najszybciej. Niedopuszczalne jest, żeby pracownicy otrzymywali ubrania różnego wyglądu i jakości. Dlatego mamy z hurtownią ustalone jakie modele kurtek, spodni, butów i pozostałych są przeznaczone dla naszych robotników. Wszystkie rzeczy dodatkowo są opatrzone naszym logiem, co wygląda estetycznie. Jest to także reklama dla firmy.

Sklep w którym się zaopatrujemy oferuje bardzo profesjonalne usługi. System wydawania odzieży jest bardzo dobrze zgrany. Nie musimy kupować wszystkiego na zapas. Hurtownia utrzymuje dla nas sorty w określonych ilościach. Gdy pracownik chce pobrać odzież to najczęściej uprzedzamy sklep o przybyciu robotnika. W wiadomości mailowej wysyłamy zamówienie, według którego osoba ta jest doposażana. Stanowi to bardzo duże ułatwienie w mojej pracy. Jako specjalista w tej dziedzinie zawsze polecam usługi tego sklepu.