Przyczepka rowerowa firmy Qeridoo

Maluchy uwielbiają poznawać świat i nie chcą ciągle być wożone w wózkach. Kiedy tylko zaczną raczkować, to natychmiast wyruszają w świat otaczającego je pokoju. Z perspektywy raczkującego brzdąca świat wygląda inaczej niż siedzącego i chodzącego już malucha. Kiedy tylko dziecko stanie się samodzielne i będzie mogło bez problemu się przemieszczać, to trzeba będzie je wszędzie ze sobą zabierać, bo mały ciekawski odkrywca łaknie poznać nowe zjawiska.

Do czego służą przyczepki Qeridoo?

przyczepka qeridooAktywni sportowo rodzice nie chcą być uziemieni z małymi pociechami w domu, dlatego od najmłodszych lat zaszczepiają w dzieciach sport. Jedną z najbardziej lubianych aktywności dorosłych i dzieci jest jazda na rowerze. Jednak zanim niemowlak stanie się na tyle duży i sprawny, żeby samodzielnie jeździć na rowerze, to mienie trochę czasu. Zamiast czekać, można skorzystać z rozwiązania kierowanego do rodziców z dziećmi nawet rocznymi. Przyczepka Qeridoo jest doskonałym środkiem transportu dla dzieci nawet w wieku niemowlęcym, gdyż producent umożliwił zamontowanie w siedzisku specjalnego fotelika, w którym leży niemowlak. Firma Qeridoo jest znana na polskim rynku od wielu lat, gdyż produkuje wysokiej jakości sprzęt rowerowy do przewożenia dzieci. Przyczepki posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Posiada lekki stelaż, wykonany z odpornego na odkształcenia aluminium, które zostało dodatkowo wzmocnione w newralgicznych miejscach. Złożenie i rozłożenie przyczepki jest bardzo proste i zajmuje dosłownie kilkanaście sekund. W zestawie znajduje się pompowane, przednie małe koło, dyszel rowerowy umożliwiające połączenie przyczepki z rowerem rodzica, rączkę do trzymania, specjalną chorągiewkę zaczepianą z tyłu przyczepki i ochraniacze na koła. Przyczepka jest uniwersalna i może pełnić kilka funkcji. Może być klasyczną przyczepką rowerową, lekkim wózkiem do biegania, czy nawet pojazdem do pchania na śniegu, gdyż koła można zamienić na płozy. Pod siedziskiem znajduje się całkiem sporo miejsca na niezbędne bagaże.

Z taką przyczepką możemy jechać na niedzielny spacer z rodziną, krótką wycieczkę, czy nawet w dalekie trasy. Firma Qeridoo wyposażyła przyczepkę w mocne, tarczowe hamulce, dobre, piórowe amortyzatory zwiększające komfort jazdy, czy dodatkowe miejsce do przechowywania za siedziskiem. Przednie koło jest skrętne i zapewnia dobrą zwrotność, a dzięki możliwości blokady jazdy na wprost, łatwo z przyczepką biegać. Tyle koła są nieruchome i posiadają nożny hamulec. Cena przyczepek firmy Qeridoo zaczyna się od około sześciuset złotych.