Rodzaje gadżetów reklamowych

Do reklamowania swojej działalności, produktów i usług można stosować różne środki. Dobrym sposobem jest wybranie takich metod reklamowych, które pozwolą dotrzeć do jak największej grupy potencjalnych klientów. Na skalę krajową może to być reklama w prasie, radiu i w internecie. W obrębie miasta będzie to reklama w lokalnych gazetach i stacjach radiowych, a także rozdawanie ulotek, rozwieszanie plakatów czy skorzystanie z reklamy wielkoformatowej, np. z billboardów w dobrej lokalizacji.

W jakie gadżety warto zainwestować?

gadżety reklamowe z GdyniInnym sposobem na reklamę, który do tego pozwala łatwo wzbudzić w odbiorcy pozytywne odczucia, jest korzystanie z gadżetów reklamowych. Zasadniczo dzielą się one na dwa typy. Pierwszy to tanie, proste gadżety, które można rozdawać np. na targach, na których pojawia się nasza firma. Zaliczają się do nich takie drobiazgi jak kalendarze, balony, długopisy, breloki i smycze reklamowe. Wliczamy tu także słodycze, na przykład popularne lizaki i krówki reklamowe. Takie gadżety kosztują naprawdę niewiele, a w codziennym użytkowaniu stale przypominają komuś o naszej firmie. Nieco droższe prezenty to na przykład koszulki, czapeczki czy torby, a nawet pendrive’y o małej pojemności. Ich koszt za sztukę może wynosić kilka do kilkunastu złotych. Inne popularne gadżety reklamowe z Gdyni z to gadżety luksusowe. Rozdaje się je na przykład cenionym klientom i partnerom biznesowym. To także dobra nagroda w konkursach organizowanych przez firmę czy też po prostu jako sposób na docenienie dobrego pracownika. Takimi gadżetami mogą być wieczne pióra i dobrej jakości długopisy w etui. Popularne są także notesy i kalendarze książkowe z tłoczeniami lub złoceniami na okładkach. Można zamówić także przydatne „drobiazgi”: zestaw do otwierania wina, parasole albo karafka z kompletem szklanek. Wybór jest naprawdę bardzo duży, a niektóre przedmioty z łatwością można zaliczyć do grona rzeczy luksusowych, ze względu na dobrej jakości materiały i profesjonalne, bardzo staranne wykonanie, jak również grawer albo ozdobny nadruk.

Na najtańszych gadżetach reklamowych dostępnych w Gdyni znajdziemy proste nadruki, jednobarwne lub wielokolorowe. Te droższe posiadają nadruki lepszej jakości, znacznie bardziej odporne na ścieranie i uszkodzenia. Pojawiają się też tłoczenia, srebrzenia i złocenia. Popularnym, bardzo trwałym oraz wyjątkowo eleganckim sposobem na ozdobienie przedmiotu logo naszej firmy lub jakimś napisem jest grawer laserowy. Można go stosować na różnych materiałach, od metalu, przez drewno aż po szkło.