Statuetka na zmaówienie

Nasza agencja reklamowa co roku organizuje bardzo prestiżowy i bardzo poważany w branży konkurs na najlepszy spot reklamowy. Wszystkie agencje produkujące spoty reklamowe marzą o tym, aby otrzymać naszą nagrodę, jest ona dowodem na to, że dany spot reklamowy jest bardzo wysokiej jakości i nie tylko w sposób odpowiedni reklamuje dany produkt, ale jest przy tym wszystkim małym dziełem sztuki. Otrzymanie takiej nagrody to naprawdę coś i na pewno zwiększy szanse na przyszłe bardzo lukratywne kontrakty na produkcję filmów reklamowych.

Piękna personalizowana statuetka

estetyczna statuetkaPoza czysto prestiżowym wymiarem zajęcia któregoś z miejsc w naszym konkursie oferujemy również bardzo atrakcyjne nagrody finansowe oraz rzeczowe (te ufundowane są przez naszych partnerów – jest to wysokiej jakości sprzęt filmowy). Oprócz tego każdy z laureatów naszego konkursu otrzymuje wspaniałą statuetkę. Jest to dość skromna, estetyczna statuetka w formie kamery filmowej i jestem o pewna, że każdy właściciel studia produkującego filmy reklamowe marzy o tym, by mieć taką statuetkę u siebie w biurze i chwalić się nią przed wszystkimi potencjalnymi kontrahentami. Statuetka jest wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów, mamy trzy miejsca i w zależności od otrzymanego miejsca można otrzymać statuetkę złotą za zdobycie pierwszego miejsca (pozłacaną), srebrną (posrebrzaną) za drugie miejsce i brązową za miejsce trzecie. Każda z nich jest bardzo mocno pożądana w przemyśle filmów reklamowych. Konkurs wymyśliliśmy po tom aby zadbać o wysoki poziom produkowanych w Polsce filmów reklamowych, w pewnym momencie bowiem zauważyliśmy, że poziom ten zaczął drastycznie spadać. Wydaje nam się, że nasz konkurs wywołał oczekiwany efekt i filmy zaczęły być coraz lepsze. Co roku zamawiamy statuetki w tej samej formie, ponieważ są bardzo profesjonalni, jako stali klienci mamy u nich znaczną zniżkę i produkują dla nas naprawdę świetne statuetki w rekordowo szybkich terminach. Polecam każdemu tę firmę, która jak dla mnie jest najlepsza w swej branży.

Kiedy realizujemy konkurs,dobrze jest zadbać o odpowiednie nagrody. Warto, aby były one jak najbardziej atrakcyjne. Dobrze jest również przygotować dla laureatów konkursu dodatkowo dyplomy oraz statuetki. Takie statuetki to nie jest duży wydatek, a znacznie podnosi prestiż konkursu i zadowolenie laureatów z udziału w nim. Taka statuetka jest czymś, czym można się potem chlubić, szczególnie wtedy, gdy konkurs jest renomowany w swej branży i wygrana w nim świadczy o wysokim profesjonalizmie firmy.