Telefony naprawiam w zaprzyjaźnionym serwisie

Dzisiejsze telefony komórkowe są bardzo dobrej jakości, a większość z nich działa praktycznie jak małe mobilne komputery. Smartfony w zasadzie są bezawaryjne. Rzadko kiedy zdarza się, żeby w telefonie coś się popsuło od strony systemu. Jako, że prowadzę swoją firmę to używam trzech smartfonów jednocześnie. Jeden mam do prywatnych rozmów a dwa kolejne to pracy. Jeśli coś się dzieje z moimi telefonami to po gwarancji naprawiam je w zaprzyjaźnionym serwisie. Przy czym do tej pory usterki zdarzały mi się tylko mechaniczne.

W serwisie naprawiam też na gwarancji

serwis gsm krakówOstatnio stwierdziłem, że że na telefony nie potrzeba mieć nawet gwarancji. Bo i tak nie obejmują one uszkodzeń mechanicznych a inne się praktycznie nie zdarzają. Nie pamiętam kiedy działo mi się coś z telefonem, co nie byłoby spowodowane jakąś nieostrożnością z mojej strony. W każdym razie mam takiego znajomego, który prowadzi taki duży serwis gsm Kraków. Jest to naprawdę serwis z najwyższej półki, a o cenach usług też nie można złego słowa powiedzieć. Zatem kiedy tylko z moimi telefonami coś się dzieje to jadę do niego niczym do lekarza. Na razie miałem tylko problem z szybką, bo oczywiście upuściłem telefon w najmniej oczekiwanym momencie i niewiele mi zostało z całego ekranu. Telefon był na gwarancji, ale i tak zdecydowałem się na naprawę u swojego znajomego. I teraz za każdym razem będę tak robił, nawet jeśliby coś się stało z telefonem bez mojego udziału. Bo chcąc naprawić telefon na gwarancji w serwisie producenta to musiałbym go wysyłać do nich kurierem. To się wiąże z koniecznością przegrywania i kopiowania wszystkich danych i tak naprawdę przez dobrych kilka dni jestem bez telefonu. Do mojego znajomego mam zaufanie, więc po prostu daję mu telefon do naprawy rano i po południu mam zrobiony telefon. Jeśli chodzi o wymianę ekranu, którą ostatnio robiłem to trwało to może z trzy godziny. Oczywiście wcześniej zamówił wszystkie niezbędne części. Dobrze jest mieć jakiś zaprzyjaźniony serwis telefonów, w którym można wszystko naprawić.

Jeśli posiada się kilka telefonów, które muszą non stop działać, to trzeba mieć jakiś zaprzyjaźniony serwis gsm, w którym można je szybko naprawić. Od kiedy tylko pojawiły się smartfony to używam tylko takich telefonów. I jak do tej pory nie zaobserwowałem żadnych problemów z ich działaniem, jeśli chodzi o kwestie systemowe. Natomiast każde uszkodzenie mechaniczne naprawiam właśnie w serwisie u znajomego. Zostawiam telefon na kilka godzin i odbieram urządzenie, które działa jak nowe.