Udane wesele z dobry dj-em

Wesele to każdorazowo wiele emocji i obaw jednocześnie. Chcemy, aby wszystko było w jak najwyższym standardzie i dopięte na ostatni guzik. Cel strategiczny weselnej misji to zadowolenie i satysfakcja gości weselnych. A co dla gości weselnych jest wyznacznikiem udanej imprezy? Jak zadowolić uczestników wesela, tych młodszych i tych starszych też?

O czym należy pamiętać organizując wesele?

dj na wesele w bydgoszczyPrzede wszystkim muzyka. To priorytet, bowiem bez niej nie ma meritum zabawy weselnej, czyli tańców i wywijasów. Dlatego nie pozostaw tej kwestii na ostatni moment, tylko działaj w temacie najlepiej już na około 1 rok przed planowanym terminem ślubu. Dobry i pożądany dj na wesele w bydgoszczy – dla przykładu – nierzadko ma już ustawiony grafik na kilka lat naprzód. Jeśli muzyka będzie nadawana z płyt, to zweryfikuj jakość sprzętu dj’a, aby było zawodowo, fachowo, profesjonalnie. Kolejnym kluczowym punktem na weselnej check list to zadbanie o najmłodszych gości weselnych. Nie możesz pozostawić tej sprawy nierozwiązanej, bo szkoda aby głowy dorosłych – uczestników imprezy nieustannie krążyły wokół ich ukochanych pociech. Można pomyśleć nawet o specjalnej animatorce dla dzieci, która poprowadzi zabawową część imprezy weselnej dedykowanej ekstra dla najmłodszych, albo skusić się na własną aranżację czasu wesela dla dzieci. Wyznacz bezpieczny kącik zabaw w miejscu ucztowania. Zadbaj o akcesoria typu balony, tablice suchościeralne, mazaki do pisania, może jakieś skrzynie wypełnione klockami. Pokusić się można też – zwłaszcza gdy sporo maluszków na weselu – o wynajem zabawowych gadżetów na chociażby parę godzin. Mogą to być: skakańce,dmuchańce czy baseny wypełnione po brzegi piłeczkami.Obowiązkowo musi być wówczas wydzielona osoba do sprawowania nadzoru nad dziećmi i przewodząca ekipie małych szkrabów. Następna sprawa to fotografia.Przenigdy nie rezygnuj z tej jakże pięknej pamiątki. Zdjęcia to jak zamrożenie czasu, danej chwili, pozwalają odświeżyć wspomnienia w przyszłości i zawsze pozostaną ponadczasowe. Wybierz fotografię ustawianą, pozowaną, ale też tą spontaniczną, na sali tanecznej czy przy stołach weselnych.Będzie to foto reportaż weselny.

Wesele do sporo stresów i nerwów. Spróbujmy jednak bardziej cieszyć się wszystkimi przygotowaniami niż denerwować i martwić. Działaj wedle chceck list, wszystko sobie wypunktuj i odfajkuj to co zrealizowane. Harmonogram odpowiednio rozłóż w czasie. Rozpocznij działania od dj’a i muzyki, jej moc jest naprawdę nieoceniona, wręcz kluczowa.