Warto przekonać faceta do noszenia bokserek

Zawsze zwracałam uwagę na to, w jaki sposób ubierają się mężczyźni. Szczególnie dotyczyło to mężczyzn, z którymi byłam. W ostatnim czasie poznałam pewnego faceta, który wydawał mi się idealny i było by tak, gdyby nie fakt, ze nosił slipki. Pierwszy raz zdarzyło się coś takiego, że facet nie nosi bokserek. Byłam tym bardzo zdziwiona, ponieważ nie od dziś wiadomo jest, że bokserki męskie są o wiele wygodniejsze, niż slipki, a w dodatku wyglądają na facecie o wiele lepiej!

Jak namówić faceta do noszenia bokserek?

bokserki męskie duże rozmiaryChciałam, aby mój facet wyglądał męsko. Bokserki przecież są najbardziej wygodnym elementem bielizny dla faceta. Można kupować je luźniejsze oraz te bardziej obcisłe – w zależności od tego, co kto lubi. Bokserki męskie powinien posiadać każdy dojrzały mężczyzna. Pewnego razu powiedziałam mojemu facetowi, że może sobie kupić bokserki męskie duże rozmiary są w wielu sklepach. Mówi, że skoro jest taki duży w biodrach, to i tak nie znajdzie żadnego rozmiaru bokserów dla siebie. Ja nie chciałam drążyć tematu. Mimo to i tak postanowiłam przekonać go do tego, aby kupił sobie bokserki męskie, ponieważ wiedziałam że będą mu bardzo przydatne i wpłyną na komfort chodzenia. Znalazłam na to sposób i stwierdziłam, że będę przy nim przeglądać w internecie bieliznę męską. Niech zobaczy, że zachwycam się innymi facetami, którzy są w bokserkach! I to był trafny podstęp, ponieważ widziałam, jak zaczyna się denerwować, gdy zaczęłam omawiać funkcje bokserek. Opowiadałam, że ładnie prezentują się na męskim ciele, a ponadto na pewno przepuszczają powietrze. Mówiłam, że na pewno są wygodne podczas upałów, kiedy to człowiek bardziej się poci. Ten mój sposób podziałał, bo już kilka dni później nosił te bokserki! Od tego  czasu chodzi tylko modnych bokserkach w dużych rozmiarach. Mężczyzna przekonał się do nich nie tylko dlatego, że ja go podstępem do tego namówiłam, ale i z uwagi na niezwykły komfort ich noszenia. Przede wszystkim nic go nie obciera. Zdrowie i wygoda to jedno, a wygląd to drugie. Mężczyzna, który nosi bokserki jest o wiele bardziej pociągający. Bokserki są dobre dla każdego mężczyzny w każdym wieku. Takie jest moje zdanie i tego nie zmienię.

Jestem zadowolona, że moje zdanie na temat bokserek zaczął podzielać mój facet. Teraz często mu je sama kupuję. Chodzę wówczas po markowych sklepach w galerii i szukam bokserek w dużych rozmiarach. Z reguły odnajduję coś odpowiedniego, coś co będzie doskonale pasować do mojego mężczyzny. Jak bielizna męska, to tylko i wyłącznie bokserki. Są one przecież najwygodniejsze!