Wygodna i ładna sukienka ciążowa

Ciąża to wyjątkowy okres dla każdej kobiety. Choć ogólnie wydanie dziecka na świat to wspaniałe przeżycie wiąże się z nim wiele nie komfortowych zdarzeń i sytuacji. Już same dolegliwości ciążowe bywają utrapieniem niejednej kobiety i niestety jest ich wiele. Ja osobiście największy problem miałam ze zmieniającą się wagą. Przytyłam kilkanaście kilo i w swoim ciele czułam się zupełnie obco.

Czy można dobrze wyglądać w ciąży?

ładna sukienka ciążowaZawsze, odkąd pamiętam byłam szczupłą dziewczyną. Mimo braku jakiejś diety czy ćwiczeń moja postura zanadto się nie zmieniała. W momencie, kiedy zaszłam w ciążę wiedziałam, że to się zmieni. Choć jak później okryłam dzieje się to w takim szybkim tempie, że absolutnie nie czułam się sobą. W tym całym zamieszaniu ciążowym dosłownie zapomniałam o tym, że jakiś czas temu dostaliśmy z mężem zaproszenie na ślub mojej kuzynki. Na ostatnią chwilę przypomniała mi o tym moja mama. Nie muszę chyba dodawać, że wcale nie miałam ochoty pokazywać się w towarzystwie. Byłam wtedy jakoś mniej więcej w połowie mojej ciążowej przygody i po prostu czułam się gruba i nieatrakcyjna. Wszyscy dookoła mnie tłumaczyli mi, że bez sensu dramatyzuje i przecież kilka kilo więcej to w ciąży normalna rzecz. Jednak pozostawałam w tej kwestii nie ugięta. Na szczęście do akcji wkroczyła moja mama, która postanowiła mi udowodnić, że w ciąży można wyglądać i czuć się super. Aby mi to udowodnić zabrała mnie na zakupy. Początkowo nie byłam zachwycona, jednak z czasem przekonałam się, że sukienki ciążowe mogą w piękny sposób podkreślać brzuszek i dodawać uroku przyszłej mamie. Znalazłam kreacje dla siebie, w której nie tylko czułam się dobrze, ale i świetnie wyglądałam. Okazało się, że dobrze dobrana, ładna sukienka ciążowa, może całkowicie odmienić mój wygląd. Do tego miałam w niej ogromną swobodę ruchu zupełnie jak w domowym dresie. Sukienki dla ciężarnych robione są z naturalnych materiałów o wysokiej jakości, które w dotyku są milutkie niczym kocyk dla niemowlaka. Jednak nikt na świecie nie znam mnie tak jak mama i tylko ona mogła mi pomóc zrozumieć, że nawet z tymi dodatkowymi kilogramami jestem piękna.

Oczywiście na wesele wybraliśmy się z mężem uśmiechnięci i wystrojeni jak nigdy. Wszyscy byli zachwyceni moim ciążowym brzuszkiem i składali nam niezliczone ilości gratulacji i miłych życzeń. To był chyba pierwszy moment, kiedy poczułam się dobrze z tymi wszystkimi zmianami mojego ciała i zaczęłam się cieszyć z faktu, że niedługo będę mamą. Wygodna i ładna sukienka ciążowa pozwoliła mi to wreszcie dostrzec. Teraz z przyjemnością wspominam czasy ciąży.